Tagi: Optiskā pieslēgvieta, optisko šķiedru, Šķiedras savienotājs, Lēti optisko savienotāju, Augstas Kvalitātes šķiedras, optiskās šķiedras, Ķīna šķiedras savienotājs Piegādātāju.

€19.58
  • Pieejams
  • z27102


Apraksts

1 × 9 raiduztvērēju atbalsta 155Mbps un 20km pārraides attālums ar SMF.

Transīvers sastāv no divām daļām: raidītājs sadaļā ietver FP lāzeru. uztvērēju sadaļa sastāv no PIN photodiode, kas integrēta ar trans-pretestība preamplifier (TIA).

1.Iezīme

l 1×9 paketi ar MK savienotājs

l 1310nm FP Tx/1550nm Rx un PIN kodu

1550nm FP TX/1310nm RX PIN

l 20Km pārvades ar SMF

l +3.3 V viena barošanas avota

l LVPECL saderīgs datu ieejas/izejas saskarne

l Zems, EMI un lielisku ESD aizsardzību

l lāzera drošības standartam IEC 60825 atbilst

l Saderīgs ar RoHS

2.Pieteikumu Telekomunikāciju Tīkla Ethernet

Transports:

1. Mēs organizēt sūtījumu no pirmdienas līdz piektdienai. Kuģniecības ietver iepakojumu, un maksas par pakalpojumiem.

2. Tas aizņem aptuveni 30-40 dienas (ASV, SA, AU). Citās valstīs 40-60 darba dienu laikā, precīzs piegādes laiks ir atkarīgs no pasta procesā.

3. Ja nesaņemat savu uzvarētāju prece (s), 30 darba dienu laikā, lūdzu, atstājiet ziņu vai E-pastu, sazinieties ar mums, mēs darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jebkādas problēmas ar jums.

Atsauksmes:

1. Mēs automātiski atstāt pozitīvu atgriezenisko saiti, lai katram pircējam, lai pabeigtu darījumu.

2. Mēs uztur augstus standartus veikšanu 100% klientu apmierinātību! Atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.

3. Labas komunikācijas, var atrisināt visas problēmas, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs nekavējoties atrisināt problēmas, ko jūs piedzīvojat

Maksājums:

1.mēs pieņemam Alipay ,Mēs pieņemam, izmantojot drošu maksājumu procesors Darījuma.

2.Maksājums ir jāveic drošu maksājumu procesors Darījuma.

3.Ja jūs nevarat pārbaudīt tūlīt pēc tam, kad tuvu,lūdzu, pagaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz Maksājums ir jāpabeidz 3 dienu laikā

4.Mēs tikai kuģis Alipress apstiprinātu adresi.

Atgriešanās:

1.Mēs cenšamies 100% apmierinātību.

2.Mēs garantējam, ka vienumu, kas jūs pirkumu objektu, mēs aprakstīts šeit ,un ir tādā stāvoklī aprakstīts.

3.Ja prece pienāk un nav tā, kā aprakstīts, lūdzu, sazinieties ar mums atgriezt preci apmaiņā.

4.Atgriezties nevar piekrist kāda cita iemesla dēļ.

5.Lūdzu, ziņojiet par 3 dienu laikā un atgriezt mums 7 dienu laikā no saņemtajiem datums apmaiņu.


  • Viļņa: 1310/1550nm
  • Datu pārsūtīšanas intensitāte: 155
  • Jauda: 3.3/5V
  • Attālums: 20km
  • Šķiedras savienotājs: FC
  • Zīmola Nosaukums: jyttek
  • Modeļa Numurs: JYT-B1315F-20

  • Iepakojuma Svars: 0.3kg (0.66lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 25cm x 18cm x 3cm (9.84in x 7.09in x 1.18in)
  • Vienības Veids: Pāris

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti